Wybierz spektakl z repertuaru
Krok 1

Wybierz spektakl z repertuaru

Kliknij przycisk KUP TERAZ
Krok 2

Kliknij przycisk KUP TERAZ

Wybierz miejsce na widowni
Krok 3

Wybierz miejsce na widowni

Uzupełnij niezbędne dane i sfinalizuj transakcję
Krok 4

Uzupełnij niezbędne dane i sfinalizuj transakcję

Pobierz lub wydrukuj bilety otrzymane na maila. Zapraszamy na spektakl!
Krok 5

Pobierz lub wydrukuj bilety otrzymane na maila. Zapraszamy na spektakl!

Informacje o biletach

Rezerwacje

Rezerwacji indywidualnych i grupowych dokonywać można telefonicznie pod numerami 12 442 78 00, wew. 3 lub 12 442 78 02 oraz mailowo: organizacja.widowni@teatrvariete.pl lub teatr@teatrvariete.pl

Udostępnione podczas rezerwacji Państwa dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu) są chronione zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późniejszymi zmianami).

W przypadku rezerwacji grupowych bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza rezerwacyjnego na adres organizacja.widowni@teatrvariete.pl lub teatr@teatrvariete.pl

Kasa biletowa

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – kasa nieczynna
WTOREK – kasa nieczynna
ŚRODA – kasa nieczynna
CZWARTEK – 13:30 – 19:00 (przerwa 15:00 – 15:15)
PIĄTEK - 13:30 – 19:00 (przerwa 15:00 – 15:15)
SOBOTA – 13:00 – 18:00 (przerwa 15:00 – 15:15)
NIEDZIELA – 12:30 – 17:30 (przerwa 15:00 – 15:15)

Emilia Dam
Telefon: 12 442 78 02
Mail: kasa@teatrvariete.pl

Metody płatności

Bilety na wszystkie wydarzenia organizowane w Krakowskim Teatrze VARIETE można zakupić w Kasie Teatru lub online. Płatności w kasie dokonywać można gotówką lub za pośrednictwem karty płatniczej.

Bilety online

Zakup biletów online możliwy jest najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia. Jednorazowo zakupić można maksymalnie 10 biletów online na dane wydarzenie.

Faktura VAT

W celu otrzymania faktury VAT prosimy o kontakt z Kasą Teatru lub Biurem Organizacji Widowni najpóźniej 7 dni od daty zakupu biletu. Faktura zostanie wystawiona do 15.  dnia miesiąca następującego po tym, w którym dokonano zakupu.

W przypadku płatności online faktura zostanie wygenerowana automatycznie i przesłana na maila klienta, po zaznaczeniu takiej opcji w toku płatności.

Rodzaje biletów

Zniżkowe ceny biletów obejmują wyłącznie wybrane spektakle repertuarowe.

Bilety ulgowe

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom do 26. roku życia oraz emerytom (na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej lub emeryckiej).

Informacje dla posiadaczy kart KKR3+ oraz KKN

Bilety ze zniżką przyznawaną na podstawie Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz Karty dla Rodziny „N” zakupić można wyłącznie w Kasie Teatru. Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz Regulaminem Karty dla Rodziny „N”.

Bilet Otwarty

Bilet Otwarty zakupić można wyłącznie w Kasie Teatru. Jest on dostępny jest w poniższych wersjach:

Bilet Otwarty Mały pojedynczy – dla 1 osoby na spektakle: Bez seksu proszę, Powróćmy do tamtych lat, Dziewczyna z plakatu; w cenie 85,00 zł

Bilet Otwarty Mały podwójny – dla 2 osób na spektakle: Bez seksu proszę; Powróćmy do tamtych lat, Dziewczyna z plakatu; w cenie 170,00 zł

Bilet Otwarty Duży pojedynczy – dla 1 osoby na spektakle: Chicago, Opera za trzy grosze, Pretty
Woman - The Musical; w cenie 120,00 zł

Bilet Otwarty Duży podwójny — dla 2 osób na spektakle: Chicago, Opera za trzy grosze, Pretty Woman - The Musical; w cenie 240,00 zł

Informacje dla osób z niepełnosprawnością

Krakowski Teatr VARIETE posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Na widowni znajdują się dwa miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które rezerwować należy z wyprzedzeniem pod numerami 12 442 78 00 wew. 3 lub 12 442 78 02.

Teatr wyposażony jest w podjazd wraz z pochwytami oraz toaletę dostosowaną odpowiednio do
potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Osobom z niepełnosprawnością przysługują preferencyjne warunki zakupu biletów.

Dla widzów

Gości wydarzeń organizowanych w Krakowskim Teatrze VARIETE serdecznie zapraszamy już na godzinę przed ich rozpoczęciem. Do Państwa dyspozycji będzie bezpłatna szatnia znajdująca się na dolnym foyer oraz umieszczona na pierwszym piętrze teatralna kawiarnia. W oczekiwaniu na spektakl będą Państwo mogli wypić aromatyczną kawę lub lampkę wina oraz spróbować pysznych deserów.

Spóźnieni Goście zapraszani będą na widownię dopiero w trakcie przerwy, o ile została przewidziana podczas wydarzenia.

Na widowni obowiązuje absolutny zakaz spożywania jedzenia i napojów, jak również fotografowania, filmowania, używania telefonów komórkowych oraz innych urządzeń multimedialnych w trakcie spektakli. Na terenie Teatru obowiązuje również całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.

Z przykrością informujemy, iż nie posiadamy parkingu przynależnego do Teatru. Od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 -20.00 ulice przylegające do budynku Teatru objęte są Strefą Płatnego Parkowania (Podstrefa C).

Krakowski Teatr VARIETE zastrzega sobie prawo do zmian w obsadzie na poszczególne spektakle. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy obsługi widowni będą służyć Państwu pomocą.

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.