Oferta wynajmu Teatru

Krakowski Teatr VARIETE jest miejscem spotkań dla nowych produkcji i wyjątkowych przedsięwzięć.

Nowoczesne przestrzenie oraz niepowtarzalne wnętrza pozwalają na organizację różnorodnych wydarzeń artystycznych, bankietów, pokazów mody, imprez firmowych, wykładów czy koncertów, zachowując przy tym to, co charakterystyczne dla Teatru – nastrój, klimat, charyzmę.

Dzięki MASTERS CATERING, Twoi Goście, kosztując dań przygotowanych specjalnie przez szefa kuchni, będą zachwyceni. Starannie skomponowane menu z olśniewającą oprawą, podbiją nie tylko serca najbardziej wymagających osób.

Kontaktowy adres email wynajem@teatrvariete.pl

VARIETE Współpraca (zdjęcie kurtyny)

Oferta sponsorska

Wyobraź sobie...

Wyrusz z nami w niepowtarzalną przygodę ze sztuką, podczas której, za sprawą wydarzeń artystycznych organizowanych w VARIETE, przeniesiesz się w świat pełen ekspresji, radości oraz wzruszeń. VARIETE to pierwszy teatr o charakterze muzycznym w Krakowie. Zapraszamy do miejsca, w którym szyk i elegancja przeplatają się z ekstrawagancją, zmysłowością i prestiżem, a sztuka musicalowa odzyskuje świetność i blask.

Uśmiech dla Krakowa

VARIETE to niezapomniane wrażenia, światowe osobowości, magiczne spektakle, uśmiech na twarzach Gości. Niezwykła atmosfera oraz czas spędzony w VARIETE będzie na długo zapamiętany.

Daj się zobaczyć

Naszą propozycją współpracy jest oferta działań promocyjnych oraz usług związanych z udostępnieniem przestrzeni czy organizacją wydarzeń kulturalnych. Jesteśmy otwarci na propozycje dostosowane do Twoich potrzeb. Zakres wzajemnych świadczeń jest zawsze indywidualnie przygotowany tak, aby najpełniej zrealizować Twoje oczekiwania.

Dołącz do nas

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, stworzyliśmy już ponad 200 różnych wydarzeń. Wspołpraca z Tobą będzie kolejnym krokiem w tworzeniu wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięci Gości. VARIETE to przyjazny i pozytywny wizerunek instytucji, który jest konsekwentnie utrwalany nie tylko wśród mieszkańców Małopolski.

Kontakt

Napisz marketing@teatrvariete.pl lub zadzwoń +48 12 442 78 00

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.