UWAGA, UWAGA
Serdecznie zapraszamy uzdolnionych, dobrze wyglądających, śpiewających aktorów o świetnych umiejętnościach ruchowych do udziału w uzupełniającym castingu do musicalu Pretty Woman - The Musical w reż. Wojciecha Kościelniaka w Krakowskim Teatrze VARIETE.

Casting odbędzie się na podstawie przesłanych materiałów filmowych. Pierwszy z prezentacją układu choreograficznego oraz drugi z prezentacją wokalu do zadanego przez nas utworu. Umiejętność czytania nut jest bezwzględnie wymagana.

Zainteresowane osoby w wieku 20-35 lat proszone są o przesłanie zgłoszenia zawierającego krótki życiorys artystyczny oraz dwa zdjęcia (sylwetka + portret), na adres ➡ pretty@teatrvariete.pl do dnia 27 sierpnia 2021 do godz.15:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Po otrzymaniu zgłoszenia Teatr prześle wybranym kandydatom wytyczne do przygotowania choreografii oraz wokalu. Choreografię należy zaprezentować w  czarnym stroju tanecznym. Materiały należy przesłać w formie plików video do dnia 30.08.2021 do godz. 17:00.

WAŻNE: Uprzejmie informujemy, iż osoby zaproszone do obsady musicalu muszą być dyspozycyjne w terminach 22-26 września oraz 30 września-3 października.

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.