Komunikat dotyczący ponownego otwarcia teatru

Drodzy Widzowie!

Zgodnie z piątkową zapowiedzią i w nawiązaniu do informacji dotyczącej czasowego otwarcia instytucji kultury od 12 lutego br. pragniemy poinformować, że nasz powrót nastąpi już w najbliższy weekend, tj. 13-14 lutego. Powrót na scenę będzie SPEKTAKULARNY‼ Zapraszamy na dwa premierowe spektakle „Pretty Woman – The Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.

Widzów, którzy mieli zakupione bilety na ten termin prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu potwierdzenia swoich rezerwacji. Sprzedaż biletów na te spektakle niestety nie będzie prowadzona. Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do zaglądnięcia do naszego repertuaru na www.teatrvariete.pl, w którym pojawiło się kilka nowych marcowych dat musicalu Pretty Woman.

Biuro Organizacji Widowni: organizacja.widowni@teatrvariete.pl i teatr@teatrvariete.pl lub tel. 12 442 78 00 wew. 3.

Nasze Biuro Organizacji Widowni będzie również kontaktowało się ze wszystkimi osobami, które mają zawieszone bilety na spektakle „Pretty Woman – The Musical”, CHICAGO z propozycją nowych terminów.

Otwieramy również naszą kasę. Będzie ona czynna w najbliższy czwartek (11.02) i piątek (12.02) w godzinach od 10:00 do 19:00 oraz na dwie godziny przed spektaklami.

Teraz to już na serio, do zobaczenia w VARIETE‼️

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.