O wydarzeniu

Terminy koncertów: 8, 9, 10 maja 2020 r.

Nieśmiertelne przeboje grupy QUEEN w wykonaniu gwiazd musicalu „Rapsodia z Demonem” z warszawskiego Teatru Rampa ponownie na scenie VARIETE! Podczas koncertu wystąpią: Kuba Molęda, Jerzy Gmurzyński oraz Aleksandra Gotowicka w towarzystwie zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Musical „Rapsodia z Demonem” to największy przebój Teatru Rampa w ostatnich latach. Ponadczasowe, genialne utwory Freddiego Mercury’ego w mistrzowskich aranżacjach Jana Stokłosy zabrzmiały na tej scenie już ponad 80 razy. Teraz chcemy, by usłyszeli je wielbiciele Queen w całej Polsce.

One Vision, Who wants to live forever, Don’t stop me now, Another one bites the dust, I want it all czy We will rock you – to zaledwie początek długiej listy niezapomnianych utworów, które usłyszą Państwo podczas koncertu. Fani „Rapsodii…” oraz muzyki zespołu Queen nie wyjdą zawiedzeni – usłyszą nowe aranżacje, stworzone specjalnie na ten koncert oraz niewykorzystane w spektaklu hity.

Światowy poziom i mnóstwo emocji – to gwarantuje marka Broadway w Polsce!! Nade wszystko – pasja.

Zdjęcia

Teatr Variete_Queen Tribute (1)
Teatr Variete_Queen Tribute (1)
Teatr Variete_Queen Tribute (2)
Teatr Variete_Queen Tribute (3)
Teatr Variete_Queen Tribute (4)
Teatr Variete_Queen Tribute (5)
Teatr Variete_Queen Tribute (6)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.