O KONCERCIE

Termin koncertu: 28 marca 2017 r.

Good Taste Production i Krakowski Teatr VARIETE zapraszają na koncert Julii Pietruchy!

Julia Pietrucha w kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Cały pierwszy nakład został błyskawicznie wyprzedany, a tytuł znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy koncert Artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność.

W kolejnych tygodniach singiel „On My Own”, promujący płytę Parsley na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała także Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za „unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej”.

Jesienią 2016 roku Julia Pietrucha wyruszyła w trasę koncertową. Jej krakowskim przystankiem jest scena Teatru VARIETE, na której wystąpi już 28 marca!

ZDJĘCIA

Teatr Variete Julia Pietrucha (7)
Teatr Variete Julia Pietrucha (7)
Teatr Variete Julia Pietrucha (8)
Teatr Variete Julia Pietrucha (9)
Teatr Variete Julia Pietrucha (10)
Teatr Variete Julia Pietrucha (11)
Teatr Variete Julia Pietrucha (12)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.