O SPEKTAKLU

„Kalyani” to pełna magii i czarów wyjątkowa historia starożytnego plemiona Tanaho. To baśń o uniwersalnych, niekwestionowanych wartościach, które w dzisiejszych czasach są często zapominane tj.: przyjaźń, miłość, lojalność czy oddanie. To idealny spektakl familijny i równie dobry czas dla dwojga wypełniony prawdziwymi emocjami. Akcja musicalu rozgrywa się krainie ludu Tanaho, gdzie w rodzinie Wodza pojawia się dziecko – córka Kalyani. Jej radosne i beztroskie dzieciństwo przerywa przepowiednia Szamana mówiąca o tym, że przyszły wybranek serca Kalyani pozbawi lud swojego wodza. Po długich dyskusjach rodzice dziewczynki Asante i Shantani podejmują najtrudniejszą decyzję w życiu – wyprawiają córkę do krainy wojowników Koa, gdzie nieobciążona przepowiednią będzie mogła dorosnąć i założyć rodzinę, bez obawy o życie ojca. Czy decyzja Wodza i jego żony oddali widmo przepowiedni a Kalyani będzie szczęśliwa? Czy miłość pokona czyhające zło? Czy nasza bohaterka znajdzie siłę, by stawić czoła spiskującej Starszyźnie i złej Wiedźmie? Musical „Kalyani” to wzruszająca opowieść o miłości rodziców do dziecka oraz o uczuciu pomiędzy dwójką młodych ludzi nieświadomych losu, który nie chce im sprzyjać. A wszystko zanurzone w etnicznej, pięknej muzyce, zwyczajach i wierzeniach ludu Tanaho, baśniowej atmosferze miejsca, które trudno znaleźć na standardowej mapie.

Broadway Musical School to szkoła musicalowa dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych, która powstała w 2015 roku. To również doświadczony producent spektakli musicalowych działający pod brandem Broadway Production. Od lat Broadway produkuje musicale na najwyższym poziomie artystycznym i realizatorskim, które wystawiane są w najlepszych teatrach w Polsce, m.in.: w Teatrze Muzycznym w Gdyni czy Teatrze Syrena w Warszawie. Portfolio Broadway obejmuje musicale: Kalyani, Saturday, Bitwa o Broadway, Cudowne Marzenia oraz koncert musicalowy Broadway Show. Broadway Musical School to również największa szkoła musicalowa w Polsce, która swój sukces zawdzięcza m.in. autorskiemu programowi nauczania opartemu na najlepszych wzorach z Broadwayu i West Endu, własnych podręcznikach oraz profesjonalnemu i przyjaznemu Teamowi. Zajęcia w Broadwayu odbywają się w blisko 30 oddziałach w największych aglomeracjach Polski: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Śląsk, Kraków i Łódź.

Twórcy

 • Muzyka, scenariusz, reżyseria: Tomasz Godzisz
 • Libretto: Agata Biziuk, Dariusz Dudzik, Tomasz Godzisz
 • Przygotowanie wokalne: Marta Dywicka
 • Przygotowanie aktorskie: Albert Osik
 • Choreografia: Rafał Wiewióra
 • Scenografia: Agata Stanula
 • Kostiumy: Karolina Bramowicz
 • Reżyseria światła: Artur Wytrykus
 • Kierownictwo produkcji: Joanna Pitak
 • Produkcja: Broadway Production

Bilety

 • od 55 PLN do 159 PLN

Wydarzenia nadchodzące

0 events found ;(

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.