Olga Szomańska i Maciej Miecznikowski „To jednak miłość”

Teatr Variete Szomańska Miecznikowski Baner

O KONCERCIE

Termin koncertu: 8 marca 2016 r.

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet niezwykłego duetu wokalnego – Olga Szomańska & Maciej Miecznikowski. Po 11 latach od wspólnego udziału w oratorium „Tu Es Petrus” ponownie razem na scenie!

Ona – utalentowana, piękna, zawsze uśmiechnięta (Paulette z musicalu „Legalna Blondynka”, Marzenka z serialu „M jak Miłość”). On – charyzmatyczny, nieprzewidywalny, bezczelnie błyskotliwy (dawny wokalista zespołu „Leszcze”, prowadzący program „Tak to leciało!”). Ulubieńcy widzów w każdym wieku. Piękna i Bestia polskiego rynku muzycznego. W koncercie „To jednak miłość” usłyszymy autorskie utwory o miłości z ich solowych płyt (Jej „Nówki”, Jego „Będzie z nami dobrze”), a także całkowicie premierowe piosenki napisane specjalnie do tego koncertu.

Na życzenie publiczności usłyszymy również nowe akustyczne wersje największych hitów Piotra Rubika i Zbigniewa Książka („Niech mówią, że to nie jest miłość”, „Miłość to wierność wyborowi”, „Psalm dla Ciebie”, „Psalm kochania”, „Strumień”), a także oskarową piosenkę „Falling slowly” z musicalu „Once”.

Wystapią:
Olga Szomańska – wokal, skrzypce
Maciej Miecznikowski – wokal, gitara
Hadrian Filip Tabęcki – fortepian, chórki
i inni.

ZDJĘCIA

Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (1)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (1)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (2)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (3)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (4)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (5)
Teatr Variete Szomańska Miecznikowski (6)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.