O KONCERCIE

Patrick The Pan gościem tegorocznego cyklu Koncertowa jesień w VARIETE! Muzyk znany ze współpracy z Dawidem Podsiadłą wystąpi na naszej scenie 15 listopada 2023 r. o godz. 19:00. Przedsprzedaż biletów potrwa do 30 października 2023 r.

Piotr Madej występujący pod pseudonimem Patrick The Pan to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich jak on Amerykanie z podziwem mówią: self-made man. Jest nie tylko autorem tekstów i kompozycji, ale działa prężnie również jako producent. Współpracował między innymi z Darią Zawiałow, Andrzejem Smolikiem, Ralphem Kamińskim, Dawidem Tyszkowskim, Pauliną Przybysz, Kaśką Sochacką, Meek Oh Why’em, czy Misią Furtak. Patrick miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju, takich jak Open'er, OFF Festiwal czy Męskie Granie. Choć artysta w jednej swoich piosenek śpiewa "od techno wolę ciszę i jazz", uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Spoiwem jest wszechobecna w muzyce i tekstach melancholia, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako Patrick The Pan, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło.

W 2021 roku ukazał się czwarty już album artysty pt. "Miło Wszystko". Płyta została świetnie przyjęta przez dziennikarzy i publiczność, a promujące ją single są chętnie grane przez radiostacje w całym kraju. Płyta przyniosła Patrickowi również nominacje do nagród takich jak Odkrycia Empiku 2021, czy Piątka ASZ Dziennika. W 2023 roku zespół obchodził będzie 10-lecie istnienia.

Do zobaczenia w VARIETE!

Wykonawcy

  • wokal, gitara, klawisze: Piotr Madej
  • perkusja: Adam Stępniowski
  • bas: Marcin Chryczyk
  • gitara: Adam Baran

Bilety

  • 65 PLN (przedsprzedaż do 30.10.2023)
  • Bilet normalny: 80 PLN
  • Bilet studencki: 50 PLN

Nadchodzące wydarzenia

0 events found ;(

Fotorelacja

1U8A3711
1U8A3711
1U8A3721
1U8A3737
1U8A3752
1U8A3759
1U8A3766

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.