O spektaklu

Powróćmy do tamtych lat to zwrot ku tradycji szlachetnego kabaretu. To ukłon w stronę mistrzów gatunku. To naprzemiennie wzruszająca i zabawna opowieść przywracająca świetność twórczości okresu międzywojennego. Przede wszystkim jednak to niezwykła podróż w czasie – z muzyką na żywo, w którą widzów zabiera Dyrektor Krakowskiego Teatru VARIETE i reżyser spektaklu, Janusz Szydłowski.

Twórcy

  • Reżyseria: Janusz Szydłowski

Bilety

  • Bilet normalny 85 PLN
  • Bilet ulgowy 75 PLN

Nadchodzące spektakle

  • Invalid date | Invalid date | Invalid date

Zdjęcia

Teatr Variete Powrocmy (1)
Teatr Variete Powrocmy (1)
Teatr Variete Powrocmy (2)
Teatr Variete Powrocmy (3)
Teatr Variete Powrocmy (4)
Teatr Variete Powrocmy (5)
Teatr Variete Powrocmy (6)

Dowiedz się więcej

Widzowie mogą zanucić wraz z aktorami popularne, estradowe szlagiery, jak Nie kochać w taką noc, Powróćmy jak za dawnych lat, czy Madame LouLou, jak również usłyszeć błyskotliwe skecze i wiersze najznakomitszych twórców polskiego kabaretu, jak: Anda Kitschman, Marian Hemar, Julian Tuwim, Jerzy Jurandot oraz Konrad Tom.

Na scenie występują legendy polskiego filmu i teatru: Krystyna Podleska, Tadeusz Huk, Jerzy Trela, Janusz Szydłowski, a także Marta Bizoń, Barbara Garstka i Karol Wolski. Wybitnym aktorom towarzyszy zespół muzyczny pod kierownictwem Olega Sznicara oraz tancerze: Anita Szydłowska i Jan Borecki.

Legendarne piosenki w nowych aranżacjach, zabawne wiersze w wyjątkowych interpretacjach, niepowtarzalny klimat… To widowisko gwarantuje niezapomnianą rozrywkę zarówno dla widzów, którzy dobrze znają „tamte lata”, jak i dla tych, którzy są ciekawi, co działo się kiedyś na muzycznych oraz kabaretowych scenach.

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.