O spektaklu

Premiera spektaklu: 22 kwietnia 2016 r.

Rewia to przede wszystkim taniec w zjawiskowych kostiumach rewiowych, doskonały śpiew i brawurowe akrobacje. Olga Szomańska jako Diwa wieczoru wraz z artystami Rising Stars Revue przeniosą widownię w klimat variete i wodewilu. Elementy burleski i taniec rewiowy, a także liczne akrobacje dadzą niesamowity efekt.

Czyż można wyobrazić sobie coś bardziej spektakularnego, niż doskonałe wykonania utworów Madonny, Cher, Jennifer Lopez czy tych, dzięki którym Christina Aguilera podbiła serca widzów na całym świecie w filmie zatytułowanym Burlesque? Jeśli dodamy do tego piękne tancerki w skąpych kostiumach, które w pełen wdzięku sposób podkreślą nocny charakter Rewii – widzimy, iż prawdziwa Rewia powróci do nas w wielkim stylu.

Olga Szomańska – aktorka i wokalistka, laureatka Super Jedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy, mająca na swoim koncie role w największych muzycznych przedsięwzięciach w kraju.
Nad powstaniem tego niesamowitego show pracowali:

Krzysztof Tyszko – tancerz i choreograf, biorący udział w przedsięwzięciach muzyczno-tanecznych w całej Polsce, a także za granicą, który jednocześnie jest pomysłodawcą Rewii Nocnego VARIETE;

Konrad Bikowski – właściciel Rising Stars Revue, projektant, choreograf, wykonawca wszystkich kostiumów oraz scenografii;

Dorota Czaja – tancerka rewiowa, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Akademii Sztuki Tańca w Łodzi;

Agnieszka Niewiadomska – tancerka, instruktorka, dwukrotna Mistrzyni Polski w stylach Show Dance oraz Cheerleaders, która tworzyła oprawę taneczną do licznych koncertów, programów telewizyjnych, reklam i teledysków.
Podczas krakowskiej Rewii nie zabraknie znakomitych kostiumów, nad których precyzją wykonania, we współpracy z Konradem Bikowskim, pracowała kierownik Rising Stars Atelier, technik odzieży lekkiej – Beata Bartosik. Warto zauważyć, iż wszystkie kostiumy dla Rewii – ręcznie wykonane z tkanin importowanych z Włoch – zostały ozdobione oryginalnymi kamieniami Swarovskiego i kryształowymi lustrami oraz piórami w całości importowanymi z Brazylii – kraju słynącego z hucznego karnawału, gdzie tancerki występujące podczas jego obchodów noszą na sobie najciekawsze i najbardziej zjawiskowe kostiumy.

Zdjęcia

Teatr Variete Rewia (12)
Teatr Variete Rewia (12)
Teatr Variete Rewia (11)
Teatr Variete Rewia (10)
Teatr Variete Rewia (9)
Teatr Variete Rewia (8)
Teatr Variete Rewia (7)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.