O SPEKTAKLU

TARZAN - musical w języku angielskim
3, 4 czerwca 2023, godz. 18:00
Organizator: British International School of Cracow
Współorganizator: Krakowski Teatr VARIETE

Witajcie w dżungli - gdzie serce dom swój ma.

Po sukcesie ostatniego wspólnego projektu „Sklepik z Horrorami” (Little Shop of Horrors), Brytyjska Międzynarodowa Szkoła w Krakowie (BISC) we współpracy z Krakowskim Teatrem VARIETE  zapraszają na musical TARZAN z energetyzującą i chwytającą za serce muzyką Phila Collinsa.

W dzikiej afrykańskiej dżungli gorylica Kala znajduje osierocone dziecko pary rozbitków. Mimo że przywódca stada, Kerczak, nie akceptuje małego Tarzana, uparta Kala postanawia wychować malucha jak własne dziecko. Tarzan dorasta ze swoim przyjacielem, zwariowanym gorylem Terkiem. Uczy się sztuki przetrwania, rozwija w sobie zwierzęce instynkty i niezwykłe dla ludzkiego rodzaju umiejętności. Gdy niespodziewanie spotyka innych przedstawicieli swojego gatunku – niby takich samych, a jednak tak bardzo różnych – dwa światy przenikają się i Tarzan, zakochany w pięknej Jane, musi dokonać trudnego wyboru – do którego z nich chce tak naprawdę należeć…

TARZAN to porywająca i pięknie opowiedziana historia o dorastaniu, poczuciu przynależności, trudnych wyborach, przyjaźni i miłości, które nie znają granic. Czekają na Was zjawiskowe kostiumy i ruch sceniczny, rewelacyjne piosenki, scenografia i gra aktorska, a przede wszystkim, świetna rozrywka dla widza w każdym wieku.

TARZAN jest szóstą musicalową produkcją British International School of Cracow; po „Królu Lwie” (The Lion King), „Małej Syrence” (The Little Mermaid), świątecznym musicalu "Yes, Virginia", „Aidzie” oraz wystawianym we współpracy z Krakowskim Teatrem VARIETE „Sklepiku z Horrorami” (Little Shop of Horrors). W rolach głównych występują uczniowie British International School of Cracow.

ZWIASTUN Little Shop of Horrors

Czas trwania spektaklu: 2 godz. 15 min. (1 przerwa)

Twórcy

  • Reżyseria: Luke Jez
  • Kierownictwo muzyczne: Jorge Magalhaes
  • Kierownictwo produkcji: Jadwiga Martuszewska
  • Kierownictwo produkcji: Patrolekha Samaddar

Bilety

  • 50 PLN

Wydarzenia nadchodzące

0 events found ;(

FOTORELACJA

01_1U8A6146
01_1U8A6146
02_1U8A6171
03_1U8A6234
04_1U8A6285
05_1U8A6370
06_1U8A6432

Sprawdź obsadę

    W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.