O KONCERCIE

Termin koncertu: 9 grudnia 2018 r.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Każda z kolejnych płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. Tym razem Wojciech Waglewski zaprosił do współpracy Sądecką Orkiestrę Kameralną – zespół o młodzieńczym zapale, który wciąż odkrywa swoje możliwości, połączony z doświadczeniem nabytym w trakcie udziału w wydarzeniach o charakterze międzynarodowym.

Orkiestra współpracowała ze znakomitymi solistami, którzy – ufając rekomendacji Dyrygenta Leszka Mieczkowskiego – zdecydowali się na współdziałanie z młodym zespołem. Zespół składa się z dyplomantów i absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Członkami orkiestry są indywidualności z sukcesami poruszające się na gruncie muzyki klasycznej i rozrywkowej – to laureaci ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów i festiwali, najzdolniejsi młodzi muzycy południowej Polski.

Zestawienie ze sobą tych niezwykłych osobowości zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

ZDJĘCIA

Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (1)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (1)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (2)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (3)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (4)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (5)
Teatr Variete Voo Voo Sądecka Orkiestra (6)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.