VOO VOO - KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ „PREMIERA”

voo_voo_1920x700

O KONCERCIE

Voo Voo powraca na scenę Teatru VARIETE 17 listopada 2022 r. z materiałem z nowej płyty "Premiera", która trafi do sprzedaży już 28 października. Na krążku znajdzie się 11 autorskich utworów, w tym "Ochota" i "Bezruch" z gościnnym udziałem Hani Rani oraz "Łajba" powstała we współpracy z Mashą Natanson.

Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski:

„Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel”.

Do zobaczenia w VARIETE!

Wykonawcy

  • gitara, wokal: Wojciech Waglewski
  • saksofony, wokal: Mateusz Pospieszalski
  • kontrabas: Karim Martusewicz
  • perkusja: Michał Bryndal

Bilety

  • Przedsprzedaż do 28 października 95 PLN
  • Od 29 października do 17 listopada 120 PLN

Termin koncertu

0 events found ;(

FOTORELACJA

1U8A7819
1U8A7819
1U8A7821
1U8A7862
1U8A7877
1U8A7923
1U8A7935

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.