O wydarzeniu

Terminy spektakli: 24 października 2018, 6 grudnia 2018, 7 lutego 2019, 14 marca 2019, 4 kwietnia 2019, 16 października 2019, 12 grudnia 2019, 12 lutego 2020, 11 marca 2020, 22 września 2020, 28 września 2021 r.

Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl autorstwa Grupy AD HOC, który składa się z kilkunastu skeczy tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza. To widzowie decydują o najważniejszych kwestiach. Publiczność wybiera postacie w jakie mają wcielić się aktorzy, miejsca w jakich ma się odbyć akcja, problemy z jakimi zmierzą się bohaterowie historii. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

O oprawę muzyczną zadba zespół Impro Band – pod kierownictwem muzycznym Dawida Makosza.

Fragment spektaklu będzie transmitowany online: https://www.youtube.com/watch?v=_JxtxaOMNMY

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008 roku jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jaki długie formy impro (pełnowymiarowe spektakle) – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Austrii, Czech, Szwajcarii i Hiszpanii. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Doświadczenie telewizyjne grupy poparte jest współpracą z TVP, Polsatem i Comedy Central. Pomysłodawcy i organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej “ImproFest”.

Twórcy: Aneta Stokes, Michał Próchniewicz, Alan Pakosz, Michał Jeffrey Ociepa, Janek Malinowski, Dawid Makosz, Filip Nowak, Tomasz Kamiński, Jan Koźliński.

Twórcy

  • : Aneta Stokes
  • : Michał Próchniewicz
  • : Alan Pakosz
  • : Michał Jeffrey Ociepa
  • : Janek Malinowski
  • : Dawid Makosz
  • : Filip Nowak
  • : Tomasz Kamiński
  • : Jan Koźliński

Bilety

  • Bilet normalny widownia 50 PLN

Nadchodzące wydarzenie

0 events found ;(

Zdjęcia

Teatr Variete_Wieczór komedii (19)
Teatr Variete_Wieczór komedii (19)
Teatr Variete_Wieczór komedii (18)
Teatr Variete_Wieczór komedii (17)
Teatr Variete_Wieczór komedii (16)
Teatr Variete_Wieczór komedii (15)
Teatr Variete_Wieczór komedii (14)

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.