O koncercie

Po 4-letniej przerwie na krakowską scenę wraca „Wielki Rock dla Małych Serc” – wyjątkowy koncert charytatywny z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na sprzęt medyczny dla Oddziału Kardiologii o Kardiochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

6. edycja koncertu odbędzie się już 5 stycznia 2024 r. w Teatrze VARIETE, a jego gwiazdą będzie znana krakowianka Karolina Leszko – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jej wspaniały głos znamy z licznych programów telewizyjnych, takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland”, „Must Be the Music” czy „The Four”. Już za moment ukaże się jej nowa płyta „Wreszcie”, na którą czekamy z niecierpliwością!

Pomysłodawczynią serii koncertów jest Agnieszka Węgrzynek-Owcarz, mama 10-letniej Zuzi, która urodziła się z bardzo poważną wadą serca. Od kilku lat inicjatywę wspiera Stowarzyszenie „Serduszka z Prokocimia”, założone przez grupę rodziców dzieci takich jak Zuzia – których chore serca były wiele razy operowane w klinice kardiochirurgii oraz leczone w klinice kardiologii prokocimskiego szpitala.

Nikt nie rozumie potrzeb oddziału lepiej, niż rodzice małych pacjentów – Stowarzyszenie stale wspiera oba oddziały oraz rodziców na nich przebywających reagując na „prozaiczne” potrzeby (materiały higieniczne, sprzęt do pokoi socjalnych) oraz organizuje akcje Świąteczne lub na Dzień Matki i Dziecka. „Wielki Rock dla Małych Serc” ma na celu wesprzeć obie kliniki w zakupie aparatury medycznej. Dzięki poprzednim edycjom zebraliśmy już ponad 180.000 złotych! Dzięki tym środkom udało się zakupić m.in.: defibrylator, kardiomonitor, pulsoksymetry oraz sprzęt chirurgiczny.

Rachunek bankowy Stowarzyszenia „Serduszka z Prokocimia” na darowizny:
BNP Paribas Bank Polska S.A. PL
52 1600 1462 1084 1801 1000 0002

Więcej informacji: www.wielkirock.pl / www.serduszkazprokocimia.pl

Wykonawcy

  • wokal: Karolina Leszko

Bilety

  • 110 PLN

0 events found ;(

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.