O SPEKTAKLU

Witajcie w Hotelu Grand Romance, przestrzeni stworzonej do relaksu i przemiany duchowej. Czy nie brzmi to jak idealne miejsce na romantyczne wczasy? Przecież nie należy wierzyć wszystkim negatywnym opiniom przeczytanym w Internecie! Grupa przyjaciół przybywa do hotelu, aby odpocząć i przeżyć duchową metamorfozę. Czy im się uda? Jakie tajemnice kryje pobliski las? O tym opowiedzą nam wolontariusze z firmy UBS, którzy już po raz dziewiąty zatańczą i zaśpiewają w szczytnym celu na deskach Teatru VARIETE. Zapraszamy na pełen humoru musical charytatywny "Grand Romance"!

Owoce kilkumiesięcznych przygotowań pracowników UBS będziemy mogli podziwiać w grudniu i styczniu w Krakowskim Teatrze VARIETE, który po raz kolejny będzie gościł na swojej scenie ten wyjątkowy musical charytatywny. Celem działań wolontariuszy UBS jest wystawienie spektaklu, z którego cały dochód zostanie przekazany na projekty edukacyjne, mentoring, stypendia edukacyjne, wsparcie technologiczne, staże i pierwsze miejsca pracy dla podopiecznych Fundacji Hearty. Poprzednia edycja tego wydarzenia przyciągnęła ponad 1350 widzów! Ponownie liczymy na Waszą obecność i otwarte serca. Do zobaczenia!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom!

Sponsor główny: UBS
Sponsorzy: Luxoft, Sii
Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, TVP3 Kraków, Kultura i Sztuka, Miastodzieci.pl

Twórcy

  • Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Hawryluk
  • Choreografia: Olga Piotrowska-Drozd
  • Przygotowanie wokalne: Michał Białko

Bilety

  • Normalny 79 PLN / 99 PLN
  • Ulgowy 89 PLN / 69 PLN

Nadchodzące wydarzenia

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.