BIOGRAM

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Historycznym oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na Wydziale Ekonomii. Wieloletnia promotorka i organizatorka wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, festiwale, przeglądy artystyczne, spektakle teatralne.

Związana z Krakowskim Teatrem VARIETE od początku jego istnienia tj. od 2014 roku, pełni funkcję Zastępcy Dyrektora. Wraz z Dyrektorem naczelnym jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie Teatru, zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i finansowych.

Agnieszka Mika-Kotłowska

DOŚWIADCZENIE

W początkowych latach pracy zawodowej była związana ze Stowarzyszeniem Rotunda, gdzie współtworzyła koncerty gwiazd polskiej muzyki oraz wydarzenia jak Międzynarodowy Festiwal Festiwal Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors czy konkurs piosenki Śpiewać Każdy Może. Od 2012 współpracowała z Agencją Artystyczną GAP odpowiadając za produkcję i realizację przedsięwzięć kulturalnych takich jak Chopin bez fortepianu w reżyserii Michała Zadary, czy krakowska premiera płyty Polonium autorstwa Motion Trio& Leszka Możdżera.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania kulturą oraz Prawa zamówień publicznych i nadal stara się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie organizacji i zarządzania jednostkami kultury.

Związana z Krakowskim Teatrem VARIETE od początku jego istnienia tj. od 2014 roku, pełni funkcję Zastępcy Dyrektora. Wraz z Dyrektorem naczelnym jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie Teatru, zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i finansowych. Od 2015 tworzy program cyklu koncertów, podczas którego na scenie VARIETE pojawiły się takie gwiazdy jak Kayah, Voo Voo, Jaromir Nohavica, China Mose, Christian McBride czy John McLaughlin. Nawiązuje współpracę z lokalnymi i ogólnopolskimi organizacjami pozarządowymi w zakresie współtworzenia i promocji wydarzeń. Jest odpowiedzialna za stronę produkcyjną i koordynację agencyjną wszystkich spektakli repertuarowych Krakowskiego Teatru VARIETE. 

KONTAKT

Mail: agnieszka.mika@teatrvariete.pl

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.