"Do dwóch razy sztuka" - styczniowe terminy w sprzedaży

Spektakl „Do dwóch razy sztuka” w reż. Anny Gryszkówny powróci na nasze deski w Nowym Roku w dniach 16, 17 i 18 stycznia 2026 r. Tym razem w weekend, aby wspólne chwile w teatrze były jeszcze łatwiejsze do zaplanowania!

„Do dwóch razy sztuka” to historia byłego małżeństwa, które pod wpływem przypadkowego spotkania w restauracji postanawia dać swojej miłości drugą szansę. W głównych rolach wystąpią Barbara Kurdej-Szatan i Michał Staszczak. Perypetiom bohaterów towarzyszą standardy klasyki amerykańskiego jazzu i muzyki rozrywkowej w wyjątkowych aranżacjach, przywodzących na myśl ścieżki dźwiękowe z najlepszych filmów Woody’ego Allena. Śpiewającym na żywo aktorom akompaniuje pięcioosobowy zespół muzyczny.

Bilety są dostępne w kasie Teatru oraz online.

Do zobaczenia w VARIETE!

W naszej witrynie wykorzystujemy poniższe cookies, jesli nie zaakceptujesz wszystkich, niektóre elementy strony mogą nie działać.